Opublikowano:

WYCIECZKA DO ZAMOŚCIA

WYCIECZKA DO ZAMOŚCIA

Dnia 14 czerwca 2022 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy 1-3 wybrały się na wycieczkę do ZOO w Zamościu. Była to doskonała okazja do poznania i zobaczenia na własne oczy zwierząt egzotycznych, które nie występują w Polsce w środowisku naturalnym. Uczniowie zobaczyli między innymi: żyrafę, zebry, małpy i tygrysy. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się też nieco bardziej niebezpieczne zwierzęta, takie jak: krokodyle, pająki czy węże. Dzieci odwiedziły zwierzęta „nocne” – nietoperze i małe jaszczurki. Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył im wiele radości i był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Zwieńczeniem wycieczki był smaczny obiad w McDonaldzie. To był fajnie spędzony dzień !