Opublikowano:

Wizyta Świętego Mikołaja 

Wizyta Świętego Mikołaja 

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją 🎄🎅❄️Jak co roku, 6 grudnia do naszej Szkoły zawitał święty Mikołaj. 🎅🎅🎅
Długo oczekiwany gość wywołał radość na twarzach dzieci. Święty Mikołaj został powitany wierszykami i piosenkami.

Po przywitaniu nadeszła długo oczekiwana chwila – rozdawanie prezentów. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Wszystkim bardzo podobały się prezenty. Mikołajki to jedno z najwspanialszych świąt w roku, nie tylko dla dzieci 😁
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli namalować uśmiech na twarzach naszych uczniów.
Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem św. Mikołaja i mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzi naszą Szkołę i wszystkich uczniów 👏🎁🎄🎉🎶❄️

Obraz może zawierać: 7 osób, w budynku Obraz może zawierać: 1 osoba Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, dziecko i buty Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku  Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, dziecko, buty i w budynkuObraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i dziecko Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i buty Obraz może zawierać: 1 osoba Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi i kapelusz Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą i w budynku Obraz może zawierać: 1 osoba, kapelusz Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą i w budynku Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi i w budynku