Wigilia szkolna

🎄❄️🌟Wigilia szkolna 🌟❄️🎄
Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, miłości i pojednania. Są nierozerwalnie połączone z tradycją wystawiania jasełek, które corocznie wpisują się w kalendarz uroczystości naszej Szkoły.

Zebrani goście, uczniowie, rodzice oraz pracownicy szkoły spotkali się przy wigilijnym stole. W świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie przygotowani przez p. Ania Belczacką, p. Katarzynę Cisak oraz p. Jarosława Stefaniaka.
Następnie po odczytaniu fragmentu Ewangelii uczestnicy podzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. Wszystkich zaskoczyły pięknie udekorowane stoły, dekoracje i niepowtarzalny, subtelny smak serwowanych potraw, przygotowanych przez rodziców i pracowników szkoły.
Dziękujemy z całego serca wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie spotkania i stworzenia ciepłej, rodzinnej atmosfery. ❤️