Opublikowano:

Młodzież z grupy SIM PCK z Radzynia Podlaskiego nagrała film.

Młodzież z grupy SIM PCK z Radzynia Podlaskiego  nagrała film.

W dzisiejszych czasach coraz więcej słów przesiąkniętych jest nienawiścią i agresją. Coraz rzadziej usłyszeć lub przeczytać można słowa motywujące, niosące pozytywny przekaz. Młodzież z grupy SIM PCK z Radzynia Podlaskiego, poprzez film chciała zwrócić uwagę na wartość słów. Trudno nam wypowiadać miłe słowa, a prawie w całości straciliśmy umiejętność przyjmować komplementów. Grupa młodzieżowa SIM PCK chciała przypomnieć ludziom, że słowa mają wielką moc i potrafią kreować rzeczywistość. Czasem jedno słowo potrafi zmienić czyjeś życie. Tylko od Ciebie zależy czy ta zmiana będzie czymś lepszym …
Film, w którym występuję jedna z naszych uczennic Małgorzata Krzyształowicz powstał w ramach projektu Aktywni na 100 lat, organizowanego przez Polski Czerwony Krzyż Oddział Lubelski.