Opublikowano:

Konkurs Pieśni Patriotycznej „Nie rzucim ziemi…”

Konkurs Pieśni Patriotycznej „Nie rzucim ziemi…”

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

8 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII GMINNYM KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „Nie rzucim ziemi…” w Szkole Podstawowej w Białej.

8 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII GMINNYM KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „Nie rzucim ziemi…” w Szkole Podstawowej w Białej. Celem Konkursu była popularyzacja zapomnianych polskich pieśni patriotycznych, podniesienie świadomości narodowej oraz zainteresowanie młodego pokolenia pieśniami patriotycznymi.Zmagania konkursowe oceniało profesjonalne Jury, które dokonało wyboru najlepszych wokalistów i zespołów.

Brawa dla Wiktorii Wrzal, Alicji Skubisz i Filipka Nieweglowskiego! 🎉💪👏

Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opisała Aneta Oworuszko

Brak dostępnego opisu zdjęcia.