Opublikowano:

DZIEŃ RODZINY

DZIEŃ RODZINY

Jak co roku w naszej szkole obchodzony jest Dzień Rodziny. Na ten szczególny dzień została przygotowana uroczysta akademia pod kierunkiem wychowawców klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego. Nie zabrakło pięknych słów ukrytych w wierszach i piosenkach płynących prosto z serc dzieci. Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę rodziców z dziećmi, wspólne warsztaty, spotkanie z Panem Dariuszem Krzyształowiczem i pogadanka na temat ostrożnego spędzania wolnego czasu latem, oraz sztuczki, eksperymenty, zagadki prezentowane przez Klauna Waldusia, które podczas zabawy rozwijały koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Dzieci chętnie brały udział w programie, z zaangażowaniem wcielały się w wymyślone przez Waldusia role oraz odważnie i z powodzeniem uczyły się sztuczek zręcznościowych. Swoich pomocników Klaun nagradzał słodyczami oraz motywował do doskonalenia zdobytych umiejętności. Podczas Święta Rodziny nie zabrakło również wspólnego pieczenia kiełbasek przy ognisku. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizowaniu uroczystości oraz wszystkim gościom za przybycie i poświęcony czas.