Opublikowano:

Dzień Edukacji Narodowej 2020

Dzień Edukacji Narodowej 2020
W dniu dzisiejszym w naszej Szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię przygotowały dzieci pod kierunkiem Pani Urszuli Jastrzębskiej, dekoracja pani Barbara Tarłowska. Uczniowie dobrym słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud , poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie głos zabrał p. Dyrektor Ireneusz Mroczek, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w trudnych dla wszystkich czasach. Słowa uznania skierował również do społeczności Rady Rodziców, za pomoc i zaangażowanie w życie Szkoły. W imieniu Dyrekcji oraz grona pedagogicznego, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzymy zdrowia, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.
……………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………..