Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.

🔔🐻🐻🐻🐻Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. ❤️

25 listopada 2019 roku po raz kolejny w naszej placówce uczniowie klas: I, II, III i „zerówki” wraz ze swoimi wychowawczyniami: Panią Joanną Oleksińską i Panią Aleksandrą Badziak świętowali Dzień Misia. Wszystkie dzieci przyniosły do szkoły swoje ukochane misie.

Tego dnia pluszaki towarzyszyły dzieciom przez cały dzień: na lekcjach i na przerwach. Na początku uczestnicy zapoznali się z historią powstania pluszowego misia. Następnie uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o misiach, który składał się z 18 pytań. W nagrodę wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek w postaci ciasta w kształcie misia. Dodatkowo Pan Dyrektor Ireneusz Mroczek zaszczycił nas swoją obecnością i wręczył wszystkim dzieciom medale za uczestnictwo w quizie. Nie zabrakło również zabaw ruchowych z chustą animacyjną, śpiewania piosenek, a także degustacji ulubionego przysmaku misi czyli miodków –  W dniu dzisiejszym został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny uczniów edukacji wczesnoszkolnej pt. „Mój przyjaciel Miś”. Kilka dni wcześniej uczniowie lepili też misie z masy solnej, powstało wiele kreatywnych prac. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z dzisiejszej zabawy i z uśmiechem na twarzy rozeszli się do domów.

Opisała : Joanna Oleksinska